EN

توسعه معادن و فلزات

با حضور مدیرعامل ، معاونین و مدیران شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و مدیران عامل شرکتهای فولاد صبانور و شهید قندی نخستین جلسه بازنگری و تدوین برنامه راهبردی این شرکت روز یکشنبه دوم خرداد ماه برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، در این نشست، نماینده شرکت مشاور توضیحاتی را در خصوص لزوم تدوین و پیاده سازی استراتژی در مجموعه بیان نموده، مراحل انجام این امر و نکات کلیدی اجرای موفق آن را تبیین نمود.

دکتر نادری مدیرعامل سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات نیز در این نشست مدیران مجموعه را به همکاری و هماهنگی ویژه برای تدوین و اجرای این برنامه راهبردی فراخواند. وی گفت: اعتقاد دارم توسعه صنعتی کشور از مسیر توسعه شرکتهای بزرگ می گذرد و تجربه های جهانی توسعه در کشورهای پیشرفته نیز موید این موضوع است. توسعه شرکتهای بزرگ قطعا با برخورداری از یک استراتژی درست، عملیاتی و مبتنی بر پایه های علمی امکان پذیر خواهد بود.

وی افزود: استراتژی هلدینگ ومعادن در هماهنگی و تعامل تنگاتنگ با برنامه های ایمیدرو، بنگاههای بزرگ حوزه معدن و صنایع معدنی و فولادی و شرکتهای سرمایه پذیر و زیرمجموعه تدوین خواهد شد. به ویژه تلاش می کنیم برنامه های راهبردی شرکتهای گروه منجر به حداکثر هم افزایی و توسعه کل آنها و مکمل یکدیگر باشد.

دسته‌بندی: