سهام حق تقدم و جایزه چه زمانی به پرتفوی سهامداران اضافه میشود؟

با توجه به نهایی شدن ثبت افزایش سرمایه شرکت در اداره ثبت شرکتها ، پس از انجام فرآیند ادغام فایل حق تقدم و سهام جایزه در سهام اصلی توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادارطی دو هفته آینده ( تا پایان دیماه) سهام ناشی از افزایش سرمایه در سهام قبلی ادغام و قابل معامله خواهد شد.

نحوه دریافت مطالبات ناشی از فروش حق تقدم استفاده نشده به چه صورت می باشد؟

پیرو اطلاعیه منتشر شده توسط شرکت که در سایت کدال نیز اطلاع رسانی گردیده است سهامداران  مورد نظر می بایست نسبت به اعلام شماره حساب بانکی خود اقدام تا وجوه مربوطه به حساب ایشان واریز گردد. جهت اعلام شماره حساب نیز سهامداران می توانند فرم مربوط به اعلام شماره حساب بانکی که در اطلاعیه مذکور موجود می باشد را از سایت کدال دریافت و تکمیل و به شرکت اراسال نمایند. وا از طریق ورود به سایت شرکت و ثبت نام در بخش پورتال سهامداران نسبت به تکمیل اطلاعات بانکی خود اقدام نمایند.

 

نحوه در یافت سود سهام عملکرد سال ۱۳۹۸ چگونه می باشد؟

با عنایت به مصوبه مجمع عمومی سالیانه مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ و پیرو اطلاعیه منتشر شده شرکت در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ در خصوص زمانبندی پرداخت سود عملکرد سال ۱۳۹۸ ، به اطلاع می رساند شرکت درصدد انجام افزایش سرمایه جدید از محل مطالبات سود سال ۹۸ سهامداران می باشد و طی مهلت قانونی (تا قبل از پایان سال ) اینکار انجام خواهد شد.

 

 

با توجه به نهایی شدن ثبت افزایش سرمایه شرکت در اداره ثبت شرکتها، پس از انجام فرآیند مربوط به شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادارطی روزهای آینده سهام ناشی از افزایش سرمایه در سهام قبلی ادغام و قابل معامله خواهد شد.

لینک اطلاعیه ثبت افزایش سرمایه شرکت: برای مشاهده لطفا اینجا را کلیک فرمایید

 

 

 

پیرو اطلاعیه منتشر شده‌ی شرکت که در سایت کدال نیز بارگزاری گردیده است؛ از سهامداران مربوطه درخواست شده تا فرم اعلام شماره حساب بانکی را تکمیل نموده و به آدرس شرکت (تهران، بلوار آفریقا، ابتدای بلوار اسفندیار، پلاک ۳) ارسال کنند؛ سپس در پورتال سهام داران ثبت نام کرده و نسبت به تکمیل اطلاعات بانکی خود اقدام کنند.

لینک فرم اطلاعات بانکی مذکور:

با عنایت به مصوبه مجمع عمومی سالیانه مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ و پیرو اطلاعیه منتشر شده شرکت در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ در خصوص زمانبندی پرداخت سود عملکرد سال ۱۳۹۸ ، به اطلاع می رساند شرکت درصدد انجام افزایش سرمایه جدید از محل مطالبات سود سال ۹۸ سهامداران می باشد و طی مهلت قانونی (تا قبل از پایان سال ) این کار انجام خواهد شد.

Advertisment ad adsense adlogger