جمعه ۰۶ اسفند ۱۳۹۵
ENGLISH   
گرامیداشت هجدهمین سالروز عرضه سهام سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در بورس تهران
گرامیداشت هجدهمین سالروز عرضه سهام سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در بورس تهران

 

 به گزارش روابط عمومی بورس تهران، در مراسمی نمادین هجدهمین سالروز عرضه سهام سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در بورس اوراق بهادار تهران، اعلام آغاز معاملات به آقای عزیزاله عصاری مدیرعامل این شرکت سپرده شد تا با نواختن زنگ معاملات، دادوستد سهام در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شود.

همچنین سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه 21920 میلیارد ریال و ارزش بازار 39290 میلیارد ریالی در رتبه 28 ارزش بازار، جزو 50 شرکت بزرگ بورس تهران می باشد. این در حالی است که با داشتن 9 شرکت  به لحاظ ارزش بازار در رتبه 7 صنایع بورس تهران قرار دارد.

 در حال حاضر شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد ایران، شرکت فولاد مبارکه، موسسه صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر، شرکت بانک پاسارگاد و شرکت سرمایه­ گذاری صبا تامین سهامداران عمده این شرکت به شمار می­ آیند.

شایان ذکر است موضوع و هدف فعالیت شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات طبق ماده 2 اساسنامه عبارت است از: تاسیس، خرید، مشارکت در تامین منابع مالی و سرمایه ­گذاری درانواع شرکت­ ها، موسسات و واحدهای صنعتی و معدنی، ساختمانی، کشاورزی، خدماتی و انجام فعالیت­ های مالی و اعتباری در داخل کشور و همچنین انجام کلیه خدمات مشاوره­ای درزمینه­ های تولید، سرمایه­ گذاری، توسعه و تکمیل، برنامه­ریزی و  بودجه­ بندی، تامین منابع مالی، بازاریابی و طراحی سیستم ­های مدیریتی، سرمایه­ گذاری درخارج از کشور بصورت مشارکتی و قبول و اعطاء نمایندگی وانجام کلیه عملیات دیگری که بطور مستقیم و غیرمستقیم برای تحقق اهداف مزبور لازم می­باشد.

پس از مراسم نمادین نواختن زنگ معاملات، نشست خبری با اصحاب رسانه مربوط به سالروز عرضه سهام سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در محل سالن کنفرانس بورس تهران برگزار شد و به سوالات خبرنگاران به طور مبسوط پاسخ گفته شد.

لازم به ذکر است: این مراسم نمادین که در بورس­ های مطرح دنیا نیز مرسوم است، در روزها و مناسبت­ های خاص به ناشران و اعضای بورس اجازه می­ دهد تا در بازگشایی بازار مشارکت داشته باشند.

بورس اوراق بهادار تهران نیز با هدف تعامل بیشتر با ناشران پذیرفته شده و یادآوری ارتباط و تعامل ناشر با بازار سرمایه اقدام به برگزاری این مراسم کرده است.
 

 شرکتهای سرمایه پذیر   سایت های مرتبط       سایت های داخلی   تماس با ما  
چادر ملو  فولاد خراسان   بورس ایران   ریاست جمهوری   پست الکترونیکی امور سهام: saham@mmdic.ir
 گل گهر   پامیدکو   بورس کالای ایران    وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی   پست الکترونیکی: info@mmdic.com
تامین مواد اولیه صبانور فولاد مبارکه اصفهان   بورس جهانی لندن    وزارت صنعت ، معدن و تجارت   فاکس: 02122654051
کابل مخابراتی شهید قندی     کیت کو     ایمیدرو   صندوق پستی: 19615-467
صنایع ملی مس ایران             تلفن:  021(22043353-22045658 )